2017 Sezonu Trend Olacak Saç Modelleri

Posted on by Murat Tat

Geride bıraktığımız 2016 yılında saç trendlerinde oldukça marjinal değişikliklerin yanı sıra sadelik tercih edildi. Özellikle saç renkleri konusunda çok uç renkler ve doğal renkler kapıştı diyebiliriz. Peki, kazanan kim oldu ve 2017 yılında bizi nasıl saç modelleri ve saç renkleri bekliyor?

 

2017 saç renkleri: 2017 yılında bizi bekleyen saç renklerinde ilk sırayı kadınlar tarafından oldukça sevilen ombre saçlar alıyor. Saçınıza uygulayacağınız ombre işlemi ile kolaylıkla trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Her uzunluktaki ve modeldeki saça rahatlıkla uygulanabilen ombre ile 2017 yılında da tarz ve trend saçlara sahip olacaksınız. Geçtiğimiz yılda oldukça popüler olan renkli saçlar yerini daha doğal tonlara bırakıyor.

2017 saç kesimleri: 2017 yılında bizi bekleyen trend saç modelleri arasında liste başı şüphesiz ki orta uzunluktaki saçlar. Omuz hizası ve biraz altında düz kesilen saç modeli oldukça popüler olacak. Ancak orta boy saç kesimi konusunda bir dayatma yok. Uzun ve kısa saç modelleri de rahatlıkla kullanılacak ve trend saç modelleri arasında yerini alacak. Tarz ve modaya uygun bir görünüm yakalamak için yapmanız gereken tek şey saç renginiz konusunda bir kaç ufak değişiklik yapmanız.

2017 saç modelleri ve trendleri daha çok düz ve doğal kesimlerden yana. Bu yüzden katlı saç kesimleri uzak durulması gereken saç modelleri arasında yer alıyor. Düz saç kesimleri tercih edilmeli ve özellikle saçın rengi konusunda trend yakalanmalı. Saç modelinizi belirlerken mutlaka yüz tipinize ve vücudunuza uygun modeller önceliğiniz olmalıdır. Kahkül kullanımı 2017 yılında oldukça fazla kullanılacak. Kahkül kesimi yaptırırken saçınızın rengini de dikkate almalı ve saç boyunuza uygun bir kahkül kestirmelisiniz. Saç uçlarına doğru inceltilmiş kahkül kesimleri ile oldukça trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

sac2Marjinal bir görüntünün yanı sıra daha doğal ve sade bir görünüm 2017 yılında bizi bekliyor. Doğal saç renkleri ya da saçınızın renginden 1-2 ton açık renkler rahatlıkla tercih edilecek seçenekler arasında. Orta boy bir kesim ile birlikte kullanacağınız doğal tonlar ile saç trendlerini kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Gri renkte saçlarda 2017 yılında tercih edilecekler arasında yer alıyor. Özellikle siyah renk ile birlikte kullanılacak olan gri tonlar 2017 yılının popüler saç trendleri arasında yerini alacak.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.