4 inçlik Samsung Galaxy J1 Mini Prime Geliyor

Posted on by Murat Tat

Samsung sürpriz bir şekilde 4 inçlik yeni cihaz ile piyasaya giriş yaptı. Samsung’un kısa süre önce tanıttığı ve piyasaya sunduğu cihaz şu anda ABD’de ve Amazon ve eBay üzerinden satın alınabilir durumda.

Galaxy J1 Mini Prime Fiyatı Ne Kadar?

Galaxy J1 Mini Prime modeli iki farklı yerde satılırken fiyatlarda küçük bir fark var. Öyle ki cihazın satış fiyatları şöyle;

Amazon Galaxy J1 Mini Prime ücreti: 89.99 dolar

eBay Galaxy J1 Mini Prime ücreti: 86.99 Dolar

Fiyat farkı olsa da telefon çift SIM desteği sunuyor ve aynı zamanda AT & T 3G uyumluluğu ile kilitlenmeden satılıyor.bu bakımdan cihaz için ciddi avantajlar da sunuluyor. 

Galaxy J1 Mini Prime Özellikleri Neler?

Samsung Galaxy J1 Mini Prime, bu yılın başlarında piyasaya sürülen 4.5-inç Galaxy J1’e (2016) çok benziyor ancak daha küçük. 4 inç TFT ekranı, son zamanlarda gördüğümüz en küçük ekranlardan biri ve 480 x 800 piksel çözünürlüğe (233ppi yoğunluk) sahip.

Android 6.0 Marshmallow’ı çalıştıran Galaxy J1 Mini Prime, 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli bir Spreadtrum SC9830 işlemcisi ile güçlendirilmiş ve sadece 8 GB dahili depolama alanı var. microSD kartları desteklemesi ise handikabı oradan kaldırmış. Diğer özellikler arasında ön tarafa bakan bir VGA kamera, LED flaşlı 5 MP arka kamera, 1 GB RAM ve 1500 mAh pil.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.