Android 7.0 İle Galaxy S7 Serisi Güçleniyor

Posted on by Murat Tat

Samsung tarafından Galaxy S7 için yapılacak güncellemeler ile birlikte kullanıcılar çok daha farklı özellikleri kullanmaya başlayacak. Konuyla ilgili yapılan paylaşımlarda Samsung tarafından sunulacak güncelleme sonrasında telefonlarda ekran çözünürlüğünün değiştirilebileceği belirtildi. Öyle ki şu anki versiyonda kişilerin kendi zevklerine ve tercihlerine göre ekran çözünürlüğünü değiştirebilmesi mümkün olmazken yeni güncelleme sonrasında bu konuda önemli bir seçenek sunulmuş olacak. ,

2K Ya Da 1080P

Galaxy S7’nin mevcut donanımlarında 2K çözünürlük desteklendiği gibi isteyen kişiler 1080P ya da 720p tercih edebilecek. Bu bakımdan farklı seçenekler sayesinde kişilerin kendi uygulama gereksinimlerine göre farklı seçeneklerden yararlanabilecek. Samsung Galaxy S7 serisi için gündeme gelen bu haberleri ileride telefonun özellikle güncelleme aldıktan sonra pek çok konuda farklı imkanlar sunacağı kanıtlarken ekran çözünürlüğü bunlardan sadece bir tanesi olacak.

Bu açıdan bakıldığında Önümüzdeki dönemlerde gelecek güncelleme ile telefonlar kullanıcılarını çok daha memnun edebildiği bir seviyeye gelecek Samsung tarafından Android 7.0 Nougat güncellemesi için özel olarak çalışmaların yapıldığı belirtilirken önümüzdeki dönemlerde bu çalışmaların sonlanması ve telefonların resmen yeni güncellemeyi alması bekleniyor.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.