Android 7.1 Güncellemesi Geliyor! Ne Değişiyor?

Posted on by Murat Tat

Google tarafından geliştirilen Android işletim sistemi özelikle Android 7.0 Nougat ile birlikte oldukça farklı bir yapıya büründü. İşletim sisteminde yaşanan bu değişiklik kullanıcıların çok daha iyi bir telefon kullanmasını sağlarken Android 7.1 versiyonuna geçiş ile birlikte farklı özelliklerin telefonlara ekleneceği duyuruldu. Öyle ki bu yeni özellikler ile birlikte artık pek çok hata giderilmiş durumda ve böylece stabil bir telefon kullanmak mümkün. Android 7.1 için yayınlanan ikinci geliştirici önizleme sürümü pek çok iyileştirmelerin yapıldığını da gösterirken bu konuda kayıtlı kullanıcıların test edebilmesinin de mümkün olduğu belirtildi.

Android 7.1 Sunuldu

Android 7.1’in ikinci önizleme sürümünün denemek isteyen kişilerin bu konuda fabrika imajlarını indirip kurulum yapabilmesi mümkün. Fakat güncelleme yöntemini seçmek isteyen kişilerin Android Beta Programı üzerinden yayınlanacak güncellemeyi indirmesi gerekiyor.

Android 7.1 Yeni Sürümü Hangi Telefonlara Geliyor?

Nexus 6P, Nexus 5X ve Pixel C ve Nexus 9 model telefonlarda Android 7.1 kullanılması mümkün. Bu açıdan bu telefonların kullanıcıları Android 7.1 indirme işlemlerini kolay bir şekilde yapabilir.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.