Apple 3 Farklı Model Çıkarabilir

Posted on by Murat Tat

Apple iPhone serisini daha da güçlendirerek 2017 yılında piyasaya yeniden sunacak. Her yıl yenilenen versiyonlarda özellikle son dönemlerde çok farklı yenilikler sunulmadığından dolayı eleştirilen Apple yeni versiyon ile birlikte bu konudaki tüm handikapları ortadan kaldırmak istiyor. Bu bakımdan 2017 yılında piyasaya sunulacak yeni telefon modellerinde çok farklı özelliklere yer verilmesi bekleniyor.

3 Model Gelebilir!

Konuyla ilgili yapılan son değerlendirmelerde ise iPhone’un 3 farklı versiyon ile piyasaya sunulabileceği belirtildi. Bu versiyonlar sayesinde kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına yönelik en uygun modeli belirlemesi ve böylece daha çok beğeneceği telefon modelini satın alabilmesi mümkün olacak. Yapılan resmi açıklamalarda kullanıcıların yeni yıl itibariyle iPhone deneyiminin değişeceği belirtilirken iddiaların doğru olması halinde kullanıcılar oldukça farklı bir telefona sahip olacak. Üstelik çerçevesiz ekran gibi pek çok farklı ve yeni özellik ile piyasaya sunulacak olan telefonlar sektörün en çok ilgi çeken modellerinden olmaya devam edecek.

Yapılan paylaşımlarda iddialar Apple’a yakın kaynaklar olarak gösterilirken Apple tarafından bu konuda herhangi bir resmi açıklama yapılmamış durumda.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.