Apple, AIDS ile savaşıyor!

Posted on by Murat Tat

Apple ve RED, AIDS‘ten arınmış bir gelecek için kampanya başlatıyorlar. Aralık ayının ilk haftası boyunca Apple müşterileri sevdikleri oyunları oynarken, alışveriş yaparken veya yılbaşına özel (RED) albümünü dinlerken bu mücadeleye destek verebilecekler. 

Samsung, Apple’a 120 milyon dolar ödeyebilir

Apple ve Samsung arasında bitmek bilmeyen bir patent savaşı yaşanıyor. Samsung, davayı düşürmek…

Yaptığınız her alışveriş AIDS fonuna gidecek

Önümüzdeki hafta boyunca, App Store’da yer alan oyunlardan bazıları, sınırlı bir süre için özel (RED) içerikleri sunacak. İlgili uygulama içi satın alımlardan elde edilen tüm gelir Global Fund’a bağışlanacak.

Katılımcı 20 oyunun listesi şu şekilde: Angry Birds 2, Angry Birds POP!, Best Fiends, Best Fiends Forever, Boom Beach, Candy Crush Jelly Saga, Clash of Clans, Clash Royale, CSR2, Episode, Farm Heroes Saga, FarmVille: Tropic Escape, FIFA Mobile, Hay Day, MARVEL Contest of Champions, PewDiePie’s Tuber Simulator, Plants vs. Zombies Heroes, SimCity BuildIt, War Dragons ve YAHTZEE With Buddies.

Aynı zamanda Apple Store’dan, Apple’ın internet sitesinden Apple Pay ile yapılacak her satın alma işlemi için, 1 milyon ABD dolarına kadar olmak üzere (RED)’in misyonuna 1 dolar bağışta bulunacak. Bank of America da yine 1 milyon ABD dolarına kadar olmak üzere, bankaya ait kartlarla yapılan her Apple Pay işlemi için bağış yapacak.

SDN

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.