Apple’ın görkemli tarihi 300$’lık bu kitapta

Posted on by Murat Tat

Teknoloji dünyasına sunduğu yenilikler ile çığır açan ve pek çok devrime öncülük yapan Apple’ın ürünleri bir fotoğraf kitabında toplanıyor. Firmanın 20 yılını resmettiği Designed by Apple in California adındaki kitap en az ürünleri kadar pahalı olacak.

 

Beyaz Arka Plan Üzerine Kaliteli Görseller

 

Efsane Steve Jobs’un anısına hazırlanan fotoğraf kitabı, ünlü fotoğrafçı Andrew Zuckerman tarafından çekilen 450 görselden oluşuyor. Beyaz kapak üzerine Apple logosu işlenen kitap, 1998 yılındaki Mac bilgisayarlardan geçen yıl ki Apple Pencil kalemine kadar devam eden ürünleri barındırıyor.

 

Teknoloji tarihine meraklı olanlar, beyaz arka plan üzerine yüksek kaliteli görseller sayesinde bir devrin geçişine şahit olacaklar. Şimdi belki pek çoğunu hatırlamadığımız Apple ürünleri bu sayede tekrar canlanmış olacaklar.

 

Ayrıca Bkz.Visual Studio platformu Mac’e geliyor

Dünya çapında fiziksel ve sanal mağazalarda 16 Kasım itibariyle satışa çıkacak olan kitap iki versiyondan oluşuyor. Büyük boyutlu olan versiyon için 300$ fiyat etiketi belirlenmiş. Küçük boyutlu olan ise 200$ seviyesinde. Ülkemizde ne tür vergiler uygulanır bilmiyoruz ancak 1000TL sınırını rahatça geçeceğini söyleyebiliriz. 

 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.