Fantastic Beasts: Cases ile büyülü yolculuk başlıyor

Posted on by Murat Tat

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminin vizyona girmesi ile birlikte filmden uyarlanan mobil oyun da indirmeye sunuldu. Fantastic Beasts: Cases oyunu daha çok kayıp eşya bulma üzerine yoğunlaşıyor.

 

Gizli Nesne Bulma

 

JK Rowling‘in Wizarding World isimli fantastik ansiklopedik kitabına dayanan filmde Newt Scamander’in New York’ta yaşadığı maceralara tanık olacağız. Mobil oyun da aynı havayı oyunculara yaşatmayı amaçlıyor. Pek çok bölümde oyuncular açıklanamayan olayları araştırıyor ve çözmeye çalışıyor.

 

Sihir Bakanlığı’nın değer verdiği bir dedektif olarak saklı nesneleri buluyor, tanıklarla görüşüyor, delilleri analiz ediyor ve gerektiği zamanlarda da ekrana çizgiler çizerek büyü yapabiliyorsunuz. Saklı nesneleri bulma hızınıza göre yıldızlar kazanıyor ve sonraki bölümlerin kilidini açıyorsunuz.

 

Ayrıca Bkz.Pixel İstilası: Sade ve zorlayıcı bir bulmaca oyunu

Harry Potter atmosferini başarılı bir şekilde yansıtan oyunda, diğer oyuncular ile tecrübe alışverişinde bulunuyor ve yardım edebiliyorsunuz. Türün meraklıları için keyifli saatler vadeden Fantastic Beasts: Cases oyunu ücretsiz.

 
Google Play linki için tıklayınız
 

App Store linki için tıklayınız

 

 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.