Galaxy S6 İçin Nougat Gelecek!

Posted on by Murat Tat

Samsung tarafından Galaxy S7 serisi için yapılan güncellemelerde Android 7.0 Nougat versiyonu duyurulmuştu. Yapılan bu açıklamaların ardından gözle diğer modellere çevrilirken, Galaxy S6 için de Nougat açıklaması yapıldı. Galaxy S6 için yapılan açıklamalarda Samsung tarafından güncelleme için çalışmalara başlandığı belirtilirken, yapılacak çalışmaların ardından Galaxy S6 için de Nougat güncellemesi alınabilecek.

Galaxy S6 Nougat’a Güncellenecek

Galaxy S7 serisi için şu anda Android 7.0 Nougat beta süreci başlatılmış durumda. Galaxy S7 sonrasında ise benzer bir süreç Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için başlatılacak. Böylece hem Galaxy S6 hem de Galaxy S7 serisi için Android yeni versiyona geçiş yapılmış olacak.  modellerine güncelleme için çalışmalara başlandı.

Çalışmalara Başlandı  

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 için firma tarafından çalışmalara başlandığı belirtilirken Android 7.0 Nougat firmware yazılımının geliştirilmesi başlatılmış durumda. Bu güncellemeler ile birlikte telefonlar için gerekli alt yapı sağlanacağı gibi çalışmaların tamamlanmasının ardından telefonlara güncelleme sunulabilecek. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.