Galaxy S7 için Jet Black seçeneği geliyor!

Posted on by Murat Tat

Samsung, batarya problemleri sebebiyle piyasadan çektiği Galaxy Note 7’nin yokluğunda Galaxy S8’in geliştirilmesinin dışında, Galaxy S7 satışlarına odaklanmış gibi gözüküyor. Güney Koreli üreticinin, Galaxy S7 modelinin parlak siyah bir versiyonunu sunma planları yaptığı söyleniyor.

Samsung’dan Galaxy S7 açıklaması!

Samsung Galaxy S7 için yeni renk seçeneği

İddialara göre Samsung, Apple tarafından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde sunulan Jet Black (Simsiyah) ve Siyah renk seçenekleriyle rekabet etmek için yeni bir renk seçeneği sunmaya karar vermiş durumda. Bu seçeneğin ise Jet Black benzeri olacağı belirtilirken Samsung’un bu seçenek için nasıl bir isimlendirme yapacağı henüz belirsiz.

Bu iddiaların doğruluğu durumunda Samsung’un ikinci kez akıllı telefon renk seçenekleri konusunda Apple’ı takip etmiş olacağı ifade ediliyor. Güney Koreli üreticinin daha önce Apple iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ta Roze Altın seçeneğini sunmasından sonra, 2016 yılı başlarında Samsung’un da Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinde Pembe Altın renk seçeneğini sunduğu hatırlatılıyor.

Öte yandan Samsung’un Galaxy S7 için sunduğu Siyah Onyx (Black Onyx) renk seçeneği de bulunuyor. Yani bu renk Galaxy S7’nin mat siyah seçeneği olarak kalacakken, yeni sunulacak renk parlaklığıyla ayrılacak.

Samsung Galaxy S7 için parlak siyah renk seçeneğinin Aralık ayında sunulacağı söyleniyor.

:: Parlak siyah renkte bir Samsung Galaxy S7 almayı düşünür müsünüz?

SDN

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.