Galaxy S7 Mercan Mavisi Artık Türkiye’de

Posted on by Murat Tat

Samsung Galaxy S7 modellerini her ne kadar daha önceki dönemlerde piyasaya sürülmüş olsa da telefon için yapılan yenilikler ve güncellemeler ile birlikte telefon sürekli güncel tutulabiliyor. Üstelik yapılan son açıklamalarda mavi mercan renginin de artık satışa çıkacağı belirtilmiş ve böylece telefonların daha farklı bir şekilde kullanılmasına imkan sağlanmıştı.

Dünya genelinde pek çok farklı noktada satışa çıkartılan telefon modelinin yeni renginin Türkiye’de de satışa çıkacağı belirtilirken yapılan son resmi açıklamalarda satış tarihi de paylaşıldı.

28 Kasım’da Yeni Renk Raflarda Olacak

Açıklamalara göre Türkiye’de 28 Kasım itibaren yeni renk satışa çıkmış olacak. 5. renk seçeneği olan Galaxy S7 için önceki 4 renk de hala satışta ve bu bakımdan kullanıcılar mavi Mercan renginin yanı sıra diğer renkler olan platinyum, siyah, titanyum ve pembe altın renk seçeneklerini de tercih edebilecek.

28 Kasım itibariyle satışa çıkacak olan telefonun mavi mercan rengine satın almak isteyen kişilerin 3 bin 399 TL üzerinden telefonu alması yeterli olacak. ‘Bugüne kadar Samsung’un yüzünün gülmesini sağlayan ve üstün özellikleriyle oldukça etkin bir yapıda olan Samsung Galaxy S7 yenilenen rengiyle de oldukça beğeni topladı. Bu bakımdan telefonun Türkiye’de yapılacak satışlarında da yine mavi mercan renginin yüksek satış rakamlarına ulaşabileceği konuşuluyor.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.