Galaxy S8’e 3D Touch Geliyor

Posted on by Murat Tat

Samsung’un 2017 yılında amiral gemilerinden birisi olacak Galaxy S8 için yeni özellikler gündeme gelmeye devam ediyor. Özellikte iPhone 6S serisi ile sunulmaya başlanan yeni bir özelliğin Samsung tarafından da kullanılacağı iddia edildi.

Galaxy S8 3D Touch İle Geliyor

3D Touch olarak adlandırılan basınca duyarlı bir ekran olarak tanımlanırken bu ekran sayesinde kullanıcılar daha farklı bir telefon deneyimi elde edebilecek. Samsung Galaxy S8 modeli ile birlikte önemli bir adım atılacak olması Samsung’un sektörde daha güçlü bir hale gelmesini sağlayabilir. Yeni telefon modelinde pek çok farklı özelliğin de yer alması beklenirken 3D Touch özelliğinin de bulunması daha cazip bir seçenek yaratacak.

İddialar Gerçek Olabilir

Gündeme gelen iddialar kullanıcılarda da beklenti yarattı. Samsung’u tercih eden kullanıcılar artık diğer markaların telefonlarında yer alan bu özelliğini kullanma imkanı elde ederken 3D Touch’un yanı sıra pek çok farklı özelliğin de telefonda yer alması bekleniyor. Bu açıdan şu an için farklı bilgilerin gelmeye başladığı Samsung Galaxy S8 modeli önümüzdeki süreç içerisinde pek çok farklı sızdırma ile duyulabilir.Özellikle 2017 yılında yapılacak tanıtımlar ile birlikte Samsung’un yeni telefonu hakkında çok önemli adımlar atması bekleniyor. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.