Google İle Uzay Yolculuğu Başlıyor

Posted on by Murat Tat

Google piyasaya sunduğu ürünler ve servisler ile birlikte kullanıcılara çok farklı imkanlar sunarken özellikle piyasaya sunulacak yeni servisin kullanıcıların uzay yolculuğu yapmasını sağlayacağı belirtildi. Google Earth’ün ilk piyasaya sunulduğu günlerde kullanıcılar oldukça ilgi göstererek bu yeni servisi beğenmişti. Google Earth’ten daha da gelişmiş bir yeni servis ise artık kullanıma sunulacak.

VR Destekli Uzay Yolculuğu Başlıyor

Uzay yolculuğu çalışması ile birlikte kullanıcılar artık uzay yolculuğunu yeni Google servisi ile yapabilecek. Özellikle sanal gerçeklik ile desteklenecek bu yolculukta kişiler aynı uzay yolculuğu yapar gibi farklı bir deneyim elde edecek. Önümüzdeki dönemlerde piyasaya sunulacak bu yeni servis ile birlikte artık kişilerin dünyanın pek çok farklı bölgesini ziyaret edebilmesi mümkün olacak. Bu açıdan bakıldığında Google sunacağı yeni servis ile birlikte yine farklı bir alanda öncü olmayı başarabilecek.

Konu ile ilgili paylaşılan bilgiler şu an için oldukça sınırlı olsa da önümüzdeki günlerde projenin tamamlanmasıyla birlikte tanıtımların gerçekleştirilmesi ve uygulamanın resmen kullanıma sunulması bekleniyor. Google tarafından sunulacak bu avantajı ile birlikte sanal gerçeklik gözlükleri ile kişiler farklı bir uzay macerası yaşayabilecek.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.