Google Pixel Gelişiyor

Posted on by Murat Tat

Google tarafından tanıtımı yapıldıktan sonra pek çok noktada eleştiri alan telefonlar için Google güncellemelerini sürdürüyor. Google tarafından yapılan açıklamalarda cihazların çok daha iyi bir hale gelebilmesi adına geliştirmelerin yapılacağı belirtilirken, bu geliştirmeler dahilinde telefonda şu anda mevcut olmayan pek çok yeni özelliğin de eklenebileceği belirtildi. Bu bakımdan şu andaki Google Pixel sahipleri için güncelleme ile birlikte yeni özellikler aktif hale gelecek.

Yeni Özellikler Neler?

Pixel ve Pixel XL için geliştirilecek yeni güncelleme sonrasında telefonda yer alacak özellikler çift dokunma ve uyandırma özellikleri olacak. Bu iki yeni özellik ile birlikte kullanıcıların daha etkin bir telefona sahip olması mümkün olacak.

Yatma Ve Uyanma Saati Belirlenecek

Google Pixel için yapılacak geliştirmelerde kişilerin yatma saati ve uyanma saati belirlemesi dem mümkün olacak. Daha çok Apple ürünlerinde görmeye alışkın olduğumuz bu özellik de kişilerin daha iyi bir telefona sahip olmasını sağlayacak. Bu açıdan Google Pixel artık daha stabil bir yapıda olurken yeni özellik eklemeleriyle de kişilerin kullanımını kusursuz bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Yeni Özellikler Nasıl Kullanılacak?

Özellikleri kullanmak isteyenlerin ilk olarak genel ayarlar bölümündeki “Taşı” bölümünü açması ve buradan da “Telefonu kontrol etmek için çift dokun” kısmından özelliği aktif hale getirmesi gerekiyor. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.