Google Play 10.0 İle Birlikte Android Wear Gelişiyor!

Posted on by Murat Tat

Google tarafından yapılan açıklamalarda Android Wear için yeni bir geliştirme yapılacağı belirtildi. Bu açıklama ile birlikte Android Wear için hangi yeniliklerin getirileceği ve sistemin nasıl yenileceği merak edilirken açıklamalarda bu detaylara da yer verildi. Android Wear ile birlikte milyonlarca cihazda kullanılan Google bu bakımdan sistemin geliştirilmesine büyük bir önem verirken, yapılacak güncellemeler ile birlikte bu konuda kişilere daha avantajlı ve kapsamlı bir sistem sunulmaya çalışılıyor.

 Tap-to-Pay Devreye Alınıyor

Google Play 10.0 sistemi ile birlikte geliştirilecek olan Android Wear için Tap-To-Pay sistemi devreye alınacak. Bu bakımdan açıklamalara göre artık daha hızlı bir şekilde alışveriş yapabilmek ve ödeme işlemlerini Android Wear üzerinden gerçekleştirebilmek mümkün olacak. Google Play 10.0 ile birlikte sunulacak bu yenilikler kullanıcıların özellikle ödemelerinde kolaylık sağlayacak olsa da bu özelliklerin daha fazla alanda desteklenmesi ile birlikte ancak Android Wear için böyle bir kullanım söz konusu olabilecek.

Kredi Kartı Gibi Kullanılacak

Android Wear için geliştirilecek bu yeni sistem cihazların kredi kartı gibi kullanılmasını sağlayacak ve bu açıdan oldukça önemli. Sızdırılan bu bilgiler Android Wear için önemli görüldüğü gibi sistemin gelişmesi ve tercih edilmesi için de önemli bir kriter olarak kabul ediliyor. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.