Google Play Filmlere 4K Desteği Geldi

Posted on by Murat Tat

Android işletim sistemlerinde kullanılan Google Play Store farklı özellikleri ile kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamayı sağlıyor. Bu kapsamda özellikle film izlemek isteyen kişiler için yeni bir seçenek daha sunulurken Google Play Store üzerinden film izleyecek işlerin artık 4K desteği de alabileceği belirtildi. Bu açıdan yapılan yeni özellik ile birlikte kullanıcıların yüksek çözünülükte film izleyebilmesi mümkün.

Servis Cazip Seçenekler Sunuyor

Bu gelişmeler Google Play filmler özelliğinin daha fazla tercih edilmesini sağlayabilir. Bugüne kadar yapılan paylaşımlarda farklı filmlerin ve yüksek çözünürlüklü içeriklerin yayınlandığı Google Play Filmler pek çok kullanıcı tarafından tercih edilirken yapılan son değişiklik bu konuda daha fazla kişinin Google Play Filmler’e ilgi göstermesini sağlayacak. Düşük ücretlere ile film izleme imkanının sunulduğu Google Play Filmler bu bakımdan cazip bir seçenek.

Yapılan paylaşımlarda kullanıcıların sistemden yararlanma noktasında zorlanmadan işlem yapabileceği de görülürken tüm bu imkanlara sahip Google Play Store bugüne kadar ciddi bir gelişme yaşamış durumda. Kullanıcılar tarafından ilgi gösterilen sistemin yeni özellikler ile birlikte çok daha popüler bir hale gelmesine ise kesin olarak bakılıyor. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.