Günde 17 saat Overwatch oynayarak bir ilke imza attı

Posted on by Murat Tat

Overwatch’un piyasaya sürülmesinin üzerinden yaklaşık 6 ay gibi bir süre geçti. Kısa sayılabilecek bu sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan Overwatch oyuncuları ekran başında uzun süreler boyunca kilitlemeyi başardı. Ancak bir oyuncu var ki 6 ay boyunca sadece Overwatch için yaşamış desek yanlış olmaz.

LVL 1800 REACHED ! World First without account sharing ? EU/US/KR First ! 6 months of intensive rush… THANKS EVERYONE ! ❤️❤️ pic.twitter.com/OnACGvQhs7

— TaZzeRK (@TaZzeRK) 27 Kasım 2016

Daha önce Asya kıtasındaki oyunculardan bazılarının çok yüksek seviyelere ulaştığı görülmüştü. Fakat bu hesapların birden fazla kişi tarafından oynandığı ortaya çıkmıştı. Tek başına 1.800 level’a ulaşan Tazzerk adlı oyuncunun ulaştığı seviyeye bugüne kadar hiç gelen olmamıştı. Tazzerk yaptığı açıklamayla bu seviyeye ulaşabilmek için günde 16-17 saat boyunca oyunu oynadığını ifade etti. Bir sonraki hedefinin ise 3. sezonda ilk 500 içerisinde yer almak olduğunu ifade etti. Tazzerk’in oyun istatistiklerine ve diğer oyuncuların sıralamasına buradan göz atabilirsiniz.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.