Harman, Galaxy modellerine gelecek mi?

Posted on by Murat Tat

Hem otomotiv sektöründe hem de genel müzik sistemleri arenasındaki en popüler firmalardan Harman International Industries, Samsung tarafından 8 milyar dolara satın alınmıştı. 

Samsung, Harman’ı satın aldı!

Samsung, müzik sistemleri konusunda öncü olan Harman International Industries’ı 8 milyar dolarlık…

Güney Kore‘nin başkenti Seoul‘de düzenlenen basın toplantısında hem vizyonlarını açıklayan hem de soruları cevaplayan Samsung ve Harman ekibi, geleceğe dair ipuçları da verdi.

Otomotiv sektörüne odaklanma sürecek

Harman‘ın otomotiv sektöründeki lider pozisyonunu 2017‘de de sürdürmeye kararlı olan Samsung, Galaxy ailesinde ise Harman’ın ses teknolojilerini ise 2018 yılında entegre etmeyi planlıyor.

Harman, Galaxy S9’da karşımıza çıkacak!

Yani model üzerinden gideceksek, Galaxy S8‘de Harman ses teknolojilerini göremeyeceğiz ama Galaxy S9, ses özellikleri noktasında Harman ile beraber çok daha iddialı olacak.

Henüz tam netleşmemiş olsa da, Harman’ın otomobillerde kullanılan sistemlerine Samsung çözümlerinin de entegre edilebileceği, en azından bunlarla ilgili çalışmaların 2017’de yapılacağını söyleyebiliriz.

Toplantıda Galaxy S8 aksesuarlarına da değinildi. Yüksek koruyucu etkiye sahip kılıflar ile beraber yeni klavyeli kılıflar, Clear View Cover ve LED View Cover da Galaxy S8 ile beraber Samsung’un kılıf gamında yerini alacak. Bunlara ek olarak Apple’da gördüğümüz bataryalı kılıf ve multimedya dock da aksesuar listesinde bulunacak.

:: Samsung’un Galaxy S8 modelinde Harman kullanmasa da, artık çift hoparlöre geçiş yapması gerektiğini düşünüyor musunuz?

 

SDN

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.