HepsiBurada.Com’u Kara Cuma Vurdu!

Posted on by Murat Tat

Black Friday olarak adlandırılan etkinlik kapsamında Efsane CUMA kampanyasını başlatan hepsiburada.com kısa süre içerisinde Türkiye’de oldukça ilgi topladı. Kişilerin yüzde 50’ye varan indirimlerden faydalanabilmek adına hepsiburada.com üzerinden alışveriş yapmaya çalışması sistemin kısa süreli için erişime kapanmasına neden olurken yapılan açıklamalarda bakım çalışmalarının devam ettiği ve kısa süre içerisinde tekrar siteye erişimin sağlanabileceği belirtildi.

Site Açılsa Da Sorunlar Bitmedi

Yaşanan bu durum kullanıcıların indirimler için ne kadar istekli olduğunu gözler önüne sererken pek çok farklı üründe yüzde 20’den başlayan indirimler oldukça cazip seçenekler yaratıyor. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretinin alnmaması kişilerin kargo ücreti ödemeden ürünlere sahip olmasını sağlıyor.

Günün en çok satan ürünlerinde özellikle bebek bezlerinin olduğu gözden kaçmazken Prima gibi markalar yüzde 18’lik indirim oranlarıyla sunuluyor. Aynı zamanda Black Friday kapsamında pek çok farklı imkanın sunulduğu hepsiburada.com’da teknolojiden ev araç gereçlerine kadar pek çok farklı sektör için alışveriş yapabilmek ve indirimlerden yararlanmak mümkün.

25 Kasım’da başlatılan kampanyanın önümüzdeki günlerde sona ereceği belirtildi. Özel bir şekilde sunulan indirimlerde yaşanan sorunlar nedeniyle kullanıcıların satın alma işlemlerinde çeşitli problemlerle karşılaşması mümkün. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.