HP Windows 10 Mobile Telefonuyla Gelecek

Posted on by Murat Tat

HP tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü yeni telefon için Windows ile desteklenen bir platformu sağlayacak.

Microsoft’un Ortağı

Microsoft’un önemli ortaklarından biri olan HP, önümüzdeki aylarda başka bir Windows 10 Mobile telefonunu piyasaya sunacağı ile ilgili gündemde yer alırken Windows Phone hayranlarına bu konuda önemli bir seçenek sunulacak. Elite x3’ün ardından iki haftadan daha kısa bir süre önce, HP’nin 2017 yılında daha güçlü bir telefon ile geleceği kesinleşti.

Yeni Telefonda Neler Olacak?

Haberlere göre HP, akıllı telefonu bir orta seviyede olacak. Söylentilere göre telefonda Snapdragon 600 serisi bir işlemci olacak.  Orta sınıf işlemci bulunması rağmen, HP akıllı telefonunda şirketin şu anda Elite x3’le birlikte sattığı Continuum ve Desk Dock desteğini de sunacak.

Fiyat Ne Kadar Olacak?

HP, orta sınıf akıllı telefonunun fiyatlandırma konusunda şu anda detaylar bilinmiyor. Fakat çok yüksek bir etiket fiyatının belirlenmesi beklenmiyor.  Windows Phone handikabına rağmen iş dünyasına yönelik bir platform olduğun düşünüldüğünde orta menzilli bir akıllı telefon talebi HP’nin yatırımını haklı çıkarabilir. Akıllı telefonun gelecek yıl açıklanması bekleniyor, ancak bunun tam olarak ne zaman gerçekleşeceği henüz belli değil.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.