HTC 10 Nougat’a Güncelleniyor

Posted on by Murat Tat

25 Kasım tarihinde yapılan resmi açıklamalarda HTC yeni model için Android 7.0 Nougat güncellemesi sunacağını söyledi. Yapılan bu açıklama ile birlikte kullanıcıların telefonlarını yeni bir versiyona güncellemesi mümkün olacak.

Güçlenecek!

Yapılan resmi açıklamalar ile birlikte Android Nougat güncellemesinin tüm telefonlara kademeli bir şekilde sunulacağı belirtilirken resmi açıklama Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirildi. Yapılan paylaşımlarda HTC 10 için güncellemenin yapıldığı ve kullanıcılarının telefon güncellemesini kontrol etmesi gerektiği belirtilirken bölge bölge dağıtılacak olan güncelleme ile birlikte kısa süre içerisinde tüm bölgelerde telefona yeni versiyona geçiş yapılabilecek.

Güncellemeler sonrasında telefonda yer alan özellikler Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile birlikte desteklenmiş olacak. Bugüne kadar piyasaya sunulan en iyi işletim sistemi olarak ifade edilen Android 7.0 Nougat işletim sistemi kuşkusuz telefonda pek çok farklı özelliği eklenmesini sağlayacak. Bu açıdan telefon kullanıcılarının şimdiden oldukça farklı bir deneyim elde edeceğini söylemek mümkün. Üstelik Android 7.0 Nougat sistemi üzerine HTC tarafından yapılacak güncellemeler, eklemeler ve yeni düzenlemeler sayesinde telefon HTC’ye özel olarak güncellenmiş olacak ve böylece çok daha iyi bir kullanım deneyiminin elde edilmesi sağlanacak.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.