HTC Bolt’un Hızlı Olsa Da HTC’yi Kurtaramayacak!

Posted on by Murat Tat

Sprint’in LTE Plus ağı sayesinde HTC Bolt ile birlikte ciddi bir hız sunuluyor. İndirme hızları saniyede 450 milyon bit hıza kadar çıkarken bu telefonu eşsiz kılıyor. HTC’den Forbes dergisine yapılan bir açıklamada bir telefonun, video ve müzik yayını, web üzerinden ses kaydı ve medya paylaşımı gibi bazı özelliklerini kullanması sırasında telefonun ne kadar hızlı olacağının ağ hızına bağlı olduğu belirtilirken HTC’nin bu konuda önemli bir geliştirme yaptığı da vurgulandı. Peki bunlar yeterli mi?

HTC Bolt Özellikleri Neler?

HTC, Snapdragon 810 yonga seti, 1440 x 2560 çözünürlüklü, 5.5 inçlik Super LCD-3 ekran, parmak izi tarayıcısı, IP57 sertifika, 16MP arka kamera, (OIS, PDAF ve f / 2.0 diyaframlı) 8MP ön kamera, 3200mAh’lık pil ve Android 7.0.

Telefonda Snapdragon 810 yonga seti dışında tüm özellikler telefonun tam bir amiral gemisi modeli olduğunu gösteriyor. HTC Bolt satışlarına zarar verebilecek olan tek şey Snapdragon 810 donanımın aşırı ısınma eğilimi. Analist Linda Sui gibi önemli isimler HTC Bolt’un ciddi bir arıza vereceğini söylüyor. Üstelik Sui, Bolt’un HTC’yi önemli derecede yükseltebileceğini düşünmediklerini tam aksine HTC’nin düşüşünün hızlı bir şekilde devam ettiğini de söyledi.  

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.