HTC Desire 650 Tanıtıldı

Posted on by Murat Tat

HTC yıl içerisinde sunduğu telefon modelleri ile oldukça ilgi çekerken giriş seviyesinden üst seviyeye kadar pek çok farklı alanda yaptığı hamleler telefon sektöründe durumu daha da iyileştirdi. Özellikle HTC 10 için geliştirilen yeni versiyonlar piyasada oldukça dikkat çekerken yeni bir modelin daha tanıtımı yapıldı.

HTC Desire 650 Sahnede

HTC Desire 650 adı verilen yeni telefon modeli Qualcomm Snapdragon işlemci ile sunulurken kullanıcıların üstün performans elde edebilmesi adına önemli seçimler yapılmış. 5 inç büyüklüğünde bir ekranın kullanıldığı telefonun 720p çözünürlük destekleyeceği belirtilirken 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanı ile gelen telefon böylece kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacak. Yeni telefon modeli üstelik 2 TB’e kadar arttırılabilir Micro SD kart desteği sunacak. Böylece depolama konusunda kullanıcıların yeni telefonda sorun yaşaması da önlenmiş olacak.

Telefonda 13 MP arka çözünürlüğün yer alacağı belirtilirken 5 MP ön kamerayla kişilerin kamera konusundaki ihtiyaçlarını karşılayacak. Yeni telefon modeli sunduğu bu özellikleriyle dikkat çektiği gibi 2200mAh bataryası, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile kullanıcılara sunulacak. Telefonun Tayvan’da satışa çıkacak belirtilse de şu an için diğer satış noktaları hakkında detaylar paylaşılmamış durumda. Telefonun satış fiyatı ve satış tarihi de bilinmiyor. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.