HTC İddiaları Yalanladı!

Posted on by Murat Tat

HTC’nin piyasadan çekileceği gibi pek çok farklı haberin gündemde yer almaya başlaması bu konuda çeşitli sorunların yaşanmasına yol açarken özellikle HTC’nin sektörden çekileceğine yönelik haberler dünya basınında yer bulmuştu. HTC cephesinde yaşanan hareketlilik farklı şekillerde yorumlanırken gündemde yer alan haberler ile ilgili HTC resmi bir açıklama yaptı.

Beyanlar Gerçek Değil!

HTC tarafından yapılan açıklamalarda akıllı telefon piyasasından çıkılacağına yönelik gündemde yer alan haberlerin hiç bir şekilde gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Haberlerin gerçeği yansıtmadığı ve HTC’nin mobil sektörden çekilme gibi bir düşüncesinin olmadığı belirtilen resmi açıklamada gündemdeki haberler böylelikle yalanlanmış ve gerçekler açıklanmış oldu.

HTC tarafından yapılan açıklamalarda geleceğe dönük planlar ile ilgili detaylar paylaşılmazken sadece gündemdeki haberlerin yalanlanmış olması dikkat çekti. Önümüzdeki dönemlerde HTC tarafından yeni telefon modellerinin piyasaya sunulacağı da daha önce sızdırılmıştı. Sızdırmalar ve son açıklamalara göre telefon pazarında HTC olmaya devam edecek.  

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.