Huawei Mate 9 Lite Resmen Tanıtıldı!

Posted on by Murat Tat

Dünya genelinde en önemli firmalardan olan ve en çok üretim gerçekleştiren üçüncü firma olarak tanımlanan Huawei yeni bir model ile daha sahneye çıktı. Yapılan tanıtımlarda uzun zamandan beri beklenen Huawei P9 Lite modeli görücüye çıkartılarak özellikleri ve telefonun tasarımları hakkında detaylar net bir şekilde paylaşıldı.

3 Farklı Renkle Geliyor

Yapılan paylaşımlarda telefonların 3 farklı renkle sunulacak belirtilirken kullanıcılar böylece seçim şansına da sahip olacak. Telefonda yer alan teknik özelliklerine bakıldığında ise 5.5 inçlik iki buçukta kavisli bir ekranın kullanıldığı görüldü. ‘Full HD destekleyen ekran böylece görüntü kalitesi oldukça üst seviyelerde.

Yonga setinde ise Kirin 600 tercih edilmiş durumda. Telefonda 3 GB RAM 32GB depolama alanı, 4 GB RAM 64 gb depolama alanı seçenekleri bulunuyor. metal bir gövdeden oluşan telefonda parmak izi okuyucusu gibi güvenlik özellikleri de mevcut. Arka çift kamera sensörü bağlantısı Huawei P9 Lite’nin en önemli özelliklerinden bir tanesi olurken telefon tüm bu özellikleriyle oldukça uygun görünüyor. Telefon için yapılan açıklamalarda etiket fiyatı paylaşılmazken önümüzdeki günlerde başlayacak satış süreciyle birlikte bu konuda da tüm detaylara ulaşılmış olacak.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.