iOS 10’da Şeftali Emojisi Sosyal Medya Gündeminde!

Posted on by Murat Tat

iOS 10.2 çalışmalarında oldukça dikkat çekici değişiklikler yapılacak. Özellikle emojiler üzerinde gerçekleştirilen değişiklikler pek çok kullanıcının ilgisini çekerken artık emojilerin daha da büyümesi söz konusu.

Şeftalide Yine Değişiklik Var

Eski versiyonlarda popüler olan şeftali emojisinin yeni versiyonda farklı bir şekilde tasarlanması oldukça ilgi çekti. Yeni versiyonda şeftali emojisinin görünümü farklı şeylere çağrışım yaparken bu konu sosyal medyada en çok konuşulan konuların başında geldi.

Konuyla ilgili yapılan paylaşımlarda Apple’ın şeftaliyi neden popoya benzetmeye çalıştığı sorgulanırken iOS 10.1 versiyonundan itibaren giderek farklı şekillerde çizilmeye başlanan şeftali emojisinin Apple tarafından neden bu kadar önemsendiği de merak ediliyor. Öyle ki konuyla ilgili sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda özellikle 10.2 versiyonunda kullanılan tasarımların çok daha dikkat çektiği belirtilirken bu tasarımların kullanıldığı emojiler paylaşılarak Apple’a tepki gösteriliyor. İşte iOS versiyonu ile birlikte şeftali emojisinde yaşanan değişiklikler;

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.