iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak?

Posted on by Murat Tat

Apple cephesinden 2017 yılında piyasaya sunulacak olan iPhone 8 için resmi açıklama yapılmazken, pek çok bilgi sızdırılıyor. iPhone 8 için yapılan sızdırmalar sayesinde telefon hkakında önemli detaylara ulaşılabilirken özellikle ABD merkezli bir şekilde çalışmaların sürdüren Apple’ın iPhone 8 ile birlikte çok daha iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapacağı konuşuluyor.

iPhone 8 Ne Zaman Gelecek?

iPhone 8 için yapılan tahminlerde iPhone 8’in piyasaya çıkış konusunda 2017 yılının son aylarına işaret ediliyor. Bu bakımdan 1 yıla yakın bir süre yeni iPhone modeli için geçmesi gerekiyor. iPhone 8 için yapılan fiyat tahminlerinde ise özellikle fiyatın 3000 ile 4000 TL arasında değişmesi bekleniyor

Yeni modelde pek çok farklı özelliğe yer verilmesi beklenirken OIS özellikli ve özel lensler ile donatılan kameraların iPhone 8 ile birlikte kullanıcılara sunulması bekleniyor.  Özellikle tahminleri ile özel bir ilgi gören Kuo, yeni iPhone 8 için özel tahminler yaparken telefonların 3 farklı model ile piyasaya giriş yapabileceği konuşuluyor. Bu bakımdan yeni modeller ile birlikte piyasaya 3 serinin sunulabilmesi mümkün görünüyor.     

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.