iPhone 8’de Çerçevesiz OLED İddiaları Güçleniyor

Posted on by Murat Tat

Apple, iPhone 8 modeli için farklı yenilikleri piyasaya sunmayı amaçlarken bu konuda en son gelen bilgiler kullanıcıların çerçevesiz bir ekrana sahip telefon deneyimi yaşayacağını gösteriyor. Piyasaya sunulacak yeni telefon modellerinde çerçevenin kullanılmayacak olması telefonun daha büyük ve geniş bir ekrana sahip olmasını sağlayacağı gibi özellikle kullanıcılar da bugüne kadarki en farklı iPhone deneyimi yaşamasını sağlayacak.

İddialar Güçleniyor

Konu ile ilgili gelen son bilgiler bu konuda oldukça iddiaları güçlendirirken özellikle çerçevesiz ekranın iPhone 8 Plus ile birlikte gelebileceği belirtildi. AMOLED gibi farklı ekran teknolojilerinden ziyade OLED ekran teknolojilerinin kullanılacağı yeni telefon modelleri bu tip özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekebilecek gibi duruyor. Üstelik iPhone 8 ile donanım açısından da ciddi iyileştirmelerin yapılması beklendiğinden dolayı Apple piyasaya sunacağı bu yeni telefonlar ile birlikte çok daha kullanıcıya ulaşmayı başarabilir.

Özellikle iPhone 7 versiyonlarının kullanıcılar tarafından çok ilgi çekmemesi bu konuda büyük bir handikap oluştururken Apple bu sefer kullanıcılarını beklentilerini karşılayabilir.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.