Jet Black Galaxy S7 Geliyor

Posted on by Murat Tat

Samsung Galaxy S7 özellikle Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan hatalar sonrasında daha çok ön plana çıkarken bu model için Samsung geliştirmelerini sürdürüyor. Konu ile ilgili elde edilen son bilgilerde özellikle Galaxy S7 ve S7 Edge’nin yeni parlak siyah versiyonunun geliştirilebileceği cihazlardaki mevcut siyah rengine göre çok daha parlak ve farklı göz rengi piyasaya sunulacağı belirtildi.

Detaylar Sızdırıldı

Konu ile ilgili Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da sızdırılan bilgiler doğrultusunda Samsung’un yeni bir renk seçeneği ile satışlarını hareketlenmesini istediği öğrenildi. Parlak modellerin kullanıcılar tarafından sevilebilir olması satışların hızlanması konusunda umut veriyor. Galaxy S7 modeli ile yeni bir renk seçeneğini kullanarak piyasaya giriş yapacak olan Samsung’un bu hamlesinin ne kadar etkili olacağı ve cihazların satış rakamlarını ne kadar artıracağı önümüzdeki süreçte görülecek.

Şu anda yeni renk için Samsung tarafından çalışmaların yapıldığı öğrenilirken önümüzdeki dönemlerde tamamlanması beklenen bu çalışmaların ardından kullanıcılar yeni renk seçeneğine sahip telefonu kullanma imkanı elde edebilecek. Şu an için yeni renk için görüntü sızdırılmadı.  

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.