Kafa karıştıran iPhone 8 görselleri

Posted on by Murat Tat

iPhone 8 için hazırlanan dijital render görselleri sızdırıldı. Bu yeni görseller ile birlikte hep ilginç bir gerçek hem de tasarım hatları tamamen ortaya çıktı.

Yeni iPhone 8 görselleri sızdırıldı!

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8, bir kez daha ortaya çıktı. Bu sefer…

iPhone 8’in güç butonu parmak izi mi okuyacak?

Aslına bakarsanız bu render görselleri daha önceden sızdırılan iPhone 8 görsellerinden çok da farklı görünmüyor. Sürekli olarak aynı tasarımın dönüp dolaşması ise bizlere iPhone 8 hakkında birçok ipucu veriyor ve telefonun nasıl görüneceği netleşiyor.

iPhone 8 için bugüne kadar netleşmiş iki farklı tasarım özelliği bulunuyordu. Birincisi AR için gerek duyulan çift kamera ikincisiyse değişen ekran/kasa oranı.

Standart iPhone görüntüsü değişirken bundan etkilenen bir parça da güç tuşu oldu. Normalden hayli büyük olan güç tuşu birkaç farklı konuda iyileştirme sağlıyor. Telefonun ergonomisi artarken, olası parmak izi okuma sensörü de bu alana kaydırılıyor olabilir. Böylece Touch ID kullanılmaya devam ederken, bu durum iPhone kullanıcıları için de güzel bir çözüme dönüşebilir.

Diğer taraftaysa şu ana kadar onaylanmayan ve belirsizliğini koruyan ekran üzerinde parmak izi okuma Teknolojisi yer alıyor. Bakalım tanıtım günü geldiğinde Apple bizlere hangi sürprizleri hazırlayacak?

sonraki