Lenovo’dan ilginç Moto Z2 Force kararı!

Posted on by Murat Tat

Lenovo’nun yeni amiral gemisi olan ve geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Moto Z Force‘un devamı olarak kabul edilen Moto Z2 Force, çıktığı günden bu yana özellikle bataryasında yapılan değişiklikler nedeniyle birçok tepkinin de hedefi haline gelmişti.

Gece siyahı Galaxy Note 8 sızdırıldı!

Galaxy Note 8 sızıntıları hız kesmeden devam ediyor! Şimdi de Note 8 modelinin gece siyahı renkli…

Motorola’dan ilginç karar!

Ayrıca ShatterShield ekranın kolaylıkla çizilemeyeceği ve belli bir yüksekliğe kadar düşmelerde asla kırılmayacağı belirtilse de, bazı kullanıcılar geçen yılki modele göre çok daha çabuk çizilen bir ekran ile karşılaştıklarını söyleyerek yine Lenovo’yu eleştirmişti.

Bu eleştiriler yanıtsız kalırken bugün Motorola ve Lenovo’nun ilginç bir kararın altına imza atarak, Motorola’nın internet sitesi üzerinden satın alınan Moto Z2 Force’un fiyatını yüzde 10 oranında aşağı çektiği belirtildi.

Yani daha önce 800 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan Moto Z2 Force artık Motorola’nın resmi internet sitesinden 720 dolar ödenerek satın alınabiliyor. Fiyattaki değişikliğin ABD için geçerli olduğunu ve dünya çapında benzer bir kararın alınıp alınmayacağı henüz bilinmiyor.

:: Sizce Lenovo neden indirim yapmış olabilir?

SDN