LG V20 Ne Kadar Sattı?

Posted on by Murat Tat

28 Ekim tarihi itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk olarak satışa çıkan LG v20 ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başarmış durumda. Özellikle bir önceki versiyonlara göre elde edilen sayılar 2 kat daha fazla olurken şu anda telefonun 200 bin adet sattığı belirtildi. LG v10 modeli geçtiğimiz yıl benzer aylarda 100 bin satmayı başarırken LG v20 modeli bu konuda bir önceki versiyonunu geçmeyi başardı.

750 Dolardan Satılıyor

Amerika Birleşik Devletleri’nde 750 dolar üzerinden satışa çıkartılan telefonlara bu kadar yüksek ilginin olması LG adına umut verici olarak değerlendirildi. Amerika Birleşik Devletleri sonrasında Avrupa’da başlayacak olan satışlar ile birlikte LG’nin yeni telefonunun yüksek satış rakamlarına ulaşabileceği görüldü.

Bugüne kadar çok fazla yüksek satış rakamlarına ulaşamayan LG sektörden beklentilerini elde edemezken LG v20 modeliyle bu konuda geleceğe daha umutla bakabiliyor. Cihaz ile ilgili yapılan paylaşımlarda satış rakamları açık bir şekilde belirtilirken telefonun özellikle Android Nougat ile piyasaya sunulması kullanıcıların ilgisini çekmiş durumda. Telefonda Android Nougat’un dışında bulunan diğer önemli özellikleri 5.7 inç quad HD çözünürlük ekran, Snapdragon 820 işlemci, 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı ve 16 megapiksel çift arka kamera.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.