LG V30 Detaylandı!

Posted on by Murat Tat

LG, V20 modeli ile birlikte seriye önemli bir giriş yaparken V20 modelinin ardından LG V30 modelinin piyasaya sunulması bekleniyor. Yeni cihazın piyasaya sunulması ile birlikte yeni telefon modelleri hazırlıklarına başlayan marka, bu konuda sızdırmalar da yaşadı.

Twitter’dan Duyuruldu

Twitter üzerinden paylaşılan bilgiler ile birlikte yeni versiyonunda olacak özellikler açık bir şekilde gündeme getirilirken ikinci bir ekranın kullanılmaya devam edeceği belirtildi. Her ne kadar LG V20 modeli sonrasında ikinci bir ekran kullanılması beklenmese de LG’nin yeni telefonda da bu özellikten vazgeçmeyecek. İkinci ekran dışında şu ana kadar paylaşılan çok fazla detay olmazken üzerinde önemli tartışmaların yapıldığı ikinci ekran ile ilgili sızdırmanın yapılması ve ikinci ekran kullanımının LG V30 modelinde kullanılacak olması bu konuda önemli olarak görüldü.

LG V30 modelinde yer alan ikinci ekranın çok daha kullanışlı olması beklenirken bu konuda önümüzdeki dönemlerde yapılacak yeni sızdırmalar ile birlikte detaylara ulaşabilmemiz mümkün olacak.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.