Meizu Pro 7 yakında duyurulabilir!

Posted on by Murat Tat

Meizu Pro 7 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Gelen yeni detaylar ile birlikte merakla beklenen yeni telefonun, tanıtım tarihi hakkında yeni bir söylentiler ortaya atıldı.

Galaxy Note 8 tanıtım tarihi belli oldu!

Samsung’un önümüzeki ay tanıtacağı düşünülen yeni Note modeli Galaxy Note 8’in tam olarak hangi…

Meizu Pro 7 gümbür gümbür geliyor!

Çok yakın bir zamanda tanıtılması beklenen Meizu Pro 7 hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Bugün Twitter‘da paylaşılan bir görüntü ile birlikte yeni telefonun önümüzdeki günlerde tanıtılacağı konuşulmaya başlandı.

Kullanıcıların karşısına Pro 7 ve Pro 7 Plus modelleriyle çıkacak olan Teknoloji devi, ayrıca telefonun arkasına yerleştireceği ikincil ekranıyla da oldukça dikkatleri üzerine toplayacak.

Geçen günlerde çıkan bir habere göre Meizu yetkilileri, Samsung‘un güçlü işlemcisi Exynos 8895’i kullanmak için bir anlaşma imzaladığı ortaya çıkmıştı. Eğer ortaya çıkan bu haberler doğruysa, karşımıza Exynos 8895‘in nimetlerinden yararlanan yeni bir Meizu modeli çıkacak.

Oldukça iddialı özelliklere sahip olan Pro 7 ayrıca çift kamera kurulumuyla da iyi bir deneyim sunacak. İki farklı model ile çıkacak olan Meizu, Pro 7 modeli için 480 dolar, Pro 7 Plus modeli içinse de 555 dolarlık bir fiyat etiketi belirlediği de çıkan söylentilerin arasında yerini almakta.

Meizu Pro 7 Plus görüntülendi!

Meizu Pro 7 Plus gözüktü!

Meizu Pro 7 Plus hakkında bugün önemli sızıntılar gün yüzüne çıktı. Çıkan sızıntılar ile birlikte…

Henüz cihaz hakkında pek fazla bir detaya sahip değiliz. Ancak ilerleyen zaman içerisinde yani, kısa bir süre içerisinde Pro 7 modelleriyle bulacağımızı belirtelim.

:: Meizu Pro 7 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN