Microsoft Office Paketlerinde Fiyatlar Kırıldı

Posted on by Murat Tat

Microsoft Office 2016 ve Office 365’de artık kullanıcıların çok daha uygun fiyatlar üzerinden yeni paketleri satın alabilecek. Yapılan açıklamalarda kullanıcıların Office 365 ve Microsoft Office 2016 versiyonları için indirimli fiyatlar üzerinden satın alma işlemlerini yapabileceği ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın bu imkândan yararlanabileceği belirtilirken indirimlerde son gün 30 Kasım.

30 Kasım’a Kadar Sürecek

Yeni teklifleri değerlendirmek isteyen kişilerin mutlaka 30 kasım tarihine kadar gerekli satın alma işlemlerini yapması gerekiyor. Microsoft Office 2016 ile Microsoft Office 365 arasında oldukça farklar bulunurken Office 365 ev paketini almak isteyen kişilere 32 TL’ye varan indirimler sunuluyor. Microsoft Office 2016 için ise 49 TL gibi çok daha uygun bir fiyat sunuluyor.

Paketler dahilinde Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Powerpoint, Microsoft Office Outlook mevcut. Microsoft Office ev ve öğrenci paketlerinde üstelik işletim sistemlerine göre farklı seçenekler mevcut. Bu bakımdan site üzerinden yapacağınız incelemeler ile uygun paketleri ve fiyatları belirleyebilirsiniz. Siteye giriş için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Detaylar için tıklayınız

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.