Monster Tulpar T7 V9.1 inceleme

Posted on by Murat Tat

Monster Tulpar T7 V9.1 inceleme ile Twitch yayınlarımızda da kullandığımız bu yüksek performanslı oyuncu notebook‘una derin bir bakış atıyoruz. Her oyunu yüksek performans ile çalıştırma sözü veren 17.3 inçlik Monster Tulpar T7 V9.1 bakalım ne kadar başarılı bir performans sunuyor.

Monster Tulpar T7 V9.1 kutusundan çıkıyor

Canlı yayınlarımızda kullanacağımız Monster TULPAR T7 V9.1 modelini kutusundan sizinle beraber…

Monster Tulpar T7 V9.1 özellikleri ve fiyatı 

Monster Tulpar T7 V9.1 17.3 inçlik G-Sync teknolojisine sahip, Full HD bir IPS ekran kullanıyor.  Mat erkan sayesinde notebook kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri de kolayca çözüme kavuşuyor. Mat ekran teknolojisi ile ekran parlamalarının önüne geçiyor, böylece Monster Tulpar T7 V9.1‘i istediğiniz ortamda kolayca kullanabiliyorsunuz.

8GB GDDR5 RAM‘e sahip Nvidia GTX 1070 ekran kartından gücünü alan Monster Tulpar T7 V9.1, 6. nesil Skylake mimarili Intel Core i7 6700K işlemci kullanıyor. Bu masaüstü sınıfı iki donanım parçası sayesinde oyunlarda yüksek performans alabiliyorsunuz. Monster Tulpar T7 V9.1‘i Call of Duty: Infinite Warfare, Fallout 4 ve Titanfall 2 gibi birçok yeni nesil oyunda test ettik. 16 GB RAM desteğini de işin içine kattığımızda Monster Tulpar T7 V9.1 bize tatmin edici bir akıcılık ve görüntü sunmayı başardı.

Monster Tulpar T7 V9.1 sahip olduğu 240GB M.2 Sata SSD ile işlem hızı ve oyunların yükleme ekranları konusunda ciddi bir performans sağlıyor. 540 MB okuma ve 490 MB yazma hızı sunan SDD sayesinde yükleme süreleri görece uzun olan oyunları, bu disk üzerine kurarak ek performans elde edebilirsiniz.

Monster Tulpar T7 V9.1‘nin daha birçok ek özelliği bulunuyor. 7 renk aydınlatmalı Türkçe klavye, SOUND BLASTER X-FI MB5 ses sistemi, parmak izi okuma sensörü ve çoğu oyuncu notebook’unda bulunmayan Subwoofer diğer özellikler olarak nitelendirilebilir.

Sade ve keskin çizgilere sahip tasarım Monster Tulpar T7 V9.1‘i aynı zamanda şık bir oyuncu notebook’u haline getiriyor. Sadelik ve ergonomik tasarım Monster Tulpar T7 V9.1’in en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

*Monster Tulpar T7 V9.1 fiyatı ise inceleme videomuz çekildiği sırada 8.400 bin TL bandında satıştaydı. Dolar kurları nedeniyle ufak bir artış yaşadı.

Monster Tulpar T7 V9.1 inceleme

Monster Tulpar T7 V9.1 özellikleri kısaca bu şekilde. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi inceleme videomuz ile baş başa bırakalım.