Moto Z ve Moto Mod’lar hakkında merak edilenler

Posted on by Murat Tat

Lenovo’nun satın aldığı Motorola, artık Türkiye‘de de satışlara başladı. İlk satışa sunulan model Moto G4 Plus‘tan sonra, IFA 2016 Berlin’de tanıtılan Moto Z Play ve Moto Mod‘larla beraber, Moto Z modeli de satışa sunuluyor.

Moto Mod ön inceleme videomuzu buradan izleyebilirsiniz

MotoMods ile akıllı telefonlarda yeni bir dönemin kapıları ardına kadar açılıyor. Lenovo, IFA…

Moto Z ve Moto Z Play Türkiye fiyatı

Moto Z 2499 TL, Moto Z Play modellerini de 1999 TL‘den piyasaya sürecek olan Motorola, Moto Mod‘larda da çeşitli fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Insta-Share projektör 899 TL, Hasselblad True Zoom 799 TL, JBL SoundBoost hoparlör 399 TL,  Incipio offGRID ek batarya 299 TL, çeşitli arka kapaklar ise 49 TL olarak belirlendi.

Hangi Moto Mod, neler yapabiliyor? 

Yeni Moto Mod’ları sayesinde şimdi Moto Z cihazınızı ihtiyaçlarınıza göre yeniden tasarlayabileceksiniz.

80 desibele kadar ses verebilen 2 adet 3W’luk hoparlörden oluşan JBL SoundBoost Hoparlör modu ile yüksek ses ve kalitede stereo müzik dinleyebilirsiniz. Bu mod, kendi bataryası sayesinde 10 saate kadar kesintisiz müzik çalabiliyor.

Insta-Share Projektör modu ile telefonunuzu 70 inç’lik sinema ekranına çevirin. Üstelik kendine ait bataryası sayesinde keyfiniz 1 saate varan sürelerle daha da uzasın. 

Daha çok batarya gücüne mi ihtiyacınız var? 2200 mAh’lik bataryasıyla Incipio offGRID Ek Batarya sayesinde akıllı telefonunuza 22 saate kadar pil ömrü ekleyin.

Hasselblad True Zoom ise tüm dünyada fotoğraf meraklılarının akıllarını başından alan Moto Mod’u olarak karşımıza çıkıyor. 10x optik zoom ve Xenon flaşı ile çektiğiniz fotoğrafları, tek tık’la istediğiniz mecrada paylaşabileceksiniz. Üstelik ücretsiz olarak size sunulacak Hasselblad Phocus yazılımıyla fotoğraflarınızı yeniden düzenleyip yüksek kaliteli sonuçlar elde edebileceksiniz.

Moto Mod’lar ve yeni Motorola modelleriyle ilgili merak edilen her şeyi Lenovo Ürün Müdürü Can Karaca’ya sorduk. İşte röportajımız. İyi seyirler…