NVIDIA GeForce GTX 1080 ve 1070 alana Watch Dogs 2 hediye

Posted on by Murat Tat


 

21 Kasım tarihinde biten Gears of War 4 bundle kampanyasının hemen ertesi gününde yeni kampanyasını başlayan NVIDIA, Watch Dogs 2’nin GeForce GTX 1080 ve 1070 ürünleri ile hediye edileceğini açıkladı. Battlefield 1, Overwatch, Gears of War 4, Paragon, Civilization 6, Titanfall 2 ve Forza Horizon 3 gibi 2016 yılına damga vuran yapımların ardından üstün görsel kalitesiyle dikkat çeken Watch Dogs 2, oyunseverlere gelişmiş 4K deneyim imkanı sunuyor.
 
Ayrıca Bkz.Markasız,ucuz belleklerden ARTIK uzak durmalı 
VR ve 4K teknolojilerinin PC’nin performans gücünü kanıtladığını belirten NVIDIA, Watch Dogs 2’de HBAO+ (zengin, detaylı ve gerçekçi gölgeler), TXAA (düzgün ve berrak görseller), HFTS + PCSS (doğru gölgelendirme) ve NVIDIA ANSEL (muhteşem oyun içi fotoğraflar) gibi GameWorks teknolojilerinin yer aldığını ifade ediyor.
 
GeForce GTX 1080 ve 1070 ile güçlendirilen masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için geçerli olan kampanyanın yanı sıra sürpriz hediyelerin yer aldığı Watch Dogs 2 yarışması da başladı. Kampanya hakkındaki tüm detaylar için buraya, yarışmaya katılmak için buradaki sayfaya göz atabilirsiniz. 
 
 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.