Opera Cazip Seçenekler İle Yükseliyor!

Posted on by Murat Tat

Google Chrome tarayıcı sektörünün her ne kadar lideri olsa da Opera gibi pek çok farklı tarayıcı da geliştirdiği özel seçenekler ile kullanıcılara cazip seçim şansı yaratıyor.

Düşük Tüketim İmkanı!

Opera’nın en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi Google Chrome’a göre düşük kaynak kullanımı olurken özellikte Google Chrome yüksek tüketimleri sebebiyle bu durumdan şikayetçi olan kişilerin Google Chrome yerine Opera kullanması daha iyi sonuçların elde edilmesini sağlayabilir.

Bütünleşik Özellikler Dikkat Çekici

Opera’nın diğer ön plana çıkan özelliklerinde ise tarayıcı ile bütünleşik bir şekilde gelen reklam engelleyicisi, pil güç tasarruf modu ve VPN özelliği bulunuyor. Sunulan özellikler açılıp kapatılabildiği için kişiler kendi tercihlerine göre tarayıcıyı kullanabiliyor. Üstelik Opera’da Google Chrome eklentileri için destek sağlanması sayesinde zengin bir eklenti seçeneği de mevcut. Hızlı arama özelliği ve haber servisleri gibi pek çok farklı özelliği birleşik olarak sunan Opera böylece kullanıcıların işlemlerini çok daha kolay bir şekilde yapmasını sağlıyor.

Uygulama dahilinde Google Chrome eklentileri ile zenginleştirilebilir bir yapısı bulunan Opera bu bakımdan kişilerin pek çok ihtiyacına da cevap verebilecek nitelikte. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.