Parlak siyah Galaxy S7 edge göründü!

Posted on by Murat Tat

Galaxy Note 7‘nin satışının durdurulması ve modelin geri çekilmesinden sonra tekrar odak noktası haline gelen Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için, Samsung tarafından yeni renk seçenekleri gelmeye devam ediyor.

Mercan mavisi Galaxy S7 modelinden sonra parlak siyah modeli de ortaya çıktı.

Mercan mavisi Galaxy S7 edge ile tanışın!

İlk defa Note 7’de ortaya çıkan mercan mavisi rengini beğendiyseniz lakin alamadıysanız…

Yakın zamanda yaptığımız haberde, Apple’ın iPhone 7 modellerinde kullandığı Jet Black yani parlak siyah renk seçeneğinin, Galaxy S7 edge modeline geleceğini duyurmuştuk. Şimdi de parlak siyah Galaxy S7 edge‘in sızıntı görselleri ortaya çıktı.

Galaxy S7 edge için yeni renk seçeneği: Parlak siyah

Samsung, Galaxy S7 satışlarını artırmak üzere yeni bir renk seçeneği sunma planları yapıyor…

Karşınızda parlak siyah Galaxy S7 edge!

İlk çıkan ve bizim de incelediğimiz siyah Galaxy S7 edge ile parlak siyah Galaxy S7 edge‘i karşılaştırdığımızda, çerçevelerin siyah olması dikkat çekiyor.

16-11/23/galaxy-s7-edge-parlak-siyah-5.png

Tüm anten çizgileri, tuşlar ve kıvrımların siyah olduğu parlak siyah Galaxy S7 edge‘de, Onyx Black modeline göre yanlardaki metal alanların da parlak boya ile boyandığını görüyoruz.

Galaxy S7 edge ve S7 modelleri zaten önü ve arkası cam yapıda olduğu için, genelde hepsinin parlak durduğunu söyleyebiliriz. Ama parlak siyah modelde siyahın renk tonu ve yan taraflarının da parlaması, telefonu daha farklı hale getiriyor.

Zaten şık ve güncel bir tasarıma sahip olan Galaxy S7 ailesinin, yeni renk seçenekleriyle ve alacağı Android 7.0 Nougat güncellemesiyle, Galaxy S8‘e kadar güncelliğini koruması bekleniyor.

Parlak siyah Galaxy S7 edge görsellerini görmek için haberimize devam edin…

sonraki

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.