Samsung Galaxy A7 2017 Özellikleri Neler Olacak?

Posted on by Murat Tat

Samsung tarafından 2017 yılında yeni telefonların piyasaya sunulmasının yanı sıra bir önceki versiyonlar da güncellenerek 2017 yılında yeniden satışa çıkacak. Bu konuda ilk olarak Galaxy A serisinin yenilenmesi beklenirken Galaxy A7 adıyla piyasaya sunulacak olan yeni telefonun suya karşı dayanıklı olacağı belirtildi.

Galaxy A7 Daha İyi Gelebilir

Son dönemlerde farklı sızdırmaların yapıldığı telefon ile ilgili suya karşı dayanıklılık özelliğinin gelecek olması telefonlardaki korumayı daha üst seviyeye çıkaracak. Özellikle toz ve suya karşı dayanıklı olacağını belirten telefon için beklentiler daha da yükseltilirken aynı zamanda bugüne kadar yapılan sızdırmalar sayesinde telefonda yer alacak farklı özellikler de öğrenilmiş durumda.

Galaxy A7 Teknik Detayları Neler?

Telefonda 5.7 inçlik bir ekranın kullanılacağı belirtilirken 16 MP ön ve arka kamerası ile kamera kullanımı daha üst seviyeye çıkartılacak. Telefondaki performans 3 GB RAM ile desteklendiği gibi 32 GB dahili depolama alanı ve 3600mAh kapasiteli pil ile cep telefonu kullanıma sunulacak. Telefonda yer alacak bu özelliklerden en önemlisi kuşkusuz suya karşı dayanıklılık olacak. iddiaların gerçek olması halinde telefon bir buçuk metre su altında dahi 30 dakika boyunca bozulmadan kalabilecek.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.