Samsung Galaxy C7 Pro Sızdırıldı

Posted on by Murat Tat

Samsung tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü Samsung Galaxy C7 Pro işlemci test uygulaması sırasında elde edilen sonuçların sızdırılması ile görüntülendi. Samsung’un bu yıl içerisinde piyasaya sunması beklenen C7 Pro ile ilgili çalışmalarını büyük oranda tamamladığı öğrenilirken yapılan testler ile birlikte bu konudaki son işlemlerde gerçekleşmiş oldu.

Samsung Galaxy C7 Pro’da Neler Var?

Snapdragon 626 yongaseti ile gelen telefonda 4 GB RAM ve Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi kullanılacak. Full HD destekleyen telefonda 5.7 inç bir ekran kullanacak. Telefon ile ilgili yapılan testlerde telefonun aldığı sonuçlar da detaylı bir şekilde görülürken tek çekirdek işlemlerde bin puan çift çekirdek işlemlerde ise 5679 puanın alındığı görüldü.

Özellikleri çift çekirdekte oldukça uygun bir performansla sunan telefonun önümüzdeki dönemlerde firma tarafından piyasaya sunulması bekleniyor. Yeni telefonun önemli teknik detayları dışında şu ana kadar farklı bir bilgisi paylaşılmazken telefonun rengi, etiket fiyatı ve ne zaman piyasaya sunulacağı şu an için bilinmiyor. Fakat yapılan sızdırmalar önümüzdeki günlerde devam edebilir. Böylece yeni telefonun tüm detaylarının öğrenilmesi mümkün olabilir.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.