Samsung Galaxy S7′ye “Jet Black” renk seçeneği geliyor

Posted on by Murat Tat


 

Galaxy Note 7’nin yaşattığı büyük hayal kırıklığını bir an önce atlamak ve meydana gelen büyük çaplı satış kayıplarını karşılamak isteyen Samsung deyim yerindeyse çıkış yolu arıyor. Bunun için tüm dikkatini Galaxy S7 üzerinde yoğunlaştıran Güney Koreli üretici, cihazı kullanıcılar için daha cazip hale getirmek istiyor.
 
Ayrıca Bkz.Instagram “canlı yayın” özelliğiyle resmen Periscope’a rakip oldu 
Teknoloji devine yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre önümüzdeki ayın başında Galaxy S7’ye “Jet Black” renk seçeneği gelebilir. Böylelikle iPhone 7’ye karşı da elini güçlendirmek isteyen Samsung, diğer taraftan Apple’ın izinden gittiği gerekçesiyle eleştiriliyor.
 
Hatırlayacağınız gibi iPhone 7’nin simsiyah versiyonu tanıtıldığı ilk günden bu yana oldukça beğeni toplamış ancak kolaylıkla çizilmesinden dolayı tam anlamıyla beklentileri karşılamamıştı. Galaxy S7’nin mercan mavisi (coral blue) rengi satışa çıktığı 11 Kasım’dan itibaren günde ortalama 15 bin satış rakamına ulaşırken, iPhone 7’nin ise günlük 10 bin dolaylarına gerilediği görülüyor. Bakalım Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge‘in jet black renk seçeneği gerçeğe dönüşecek mi…
 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.