Samsung Gear S3 Türkiye’de! İşte fiyatı ve diğer detaylar:

Posted on by Murat Tat

 
IFA 2016 kapsamında tanıtılan Samsung’un yeni Gear S3 akıllı saati sonunda ülkemizde vitrinlerde yer almaya hazırlanıyor. Gorilla Glass SR+ özel koruyu ekranı ile çizilmelere ve çarpmalarda kırılmalara karşı dayanıklı bir yapıda olan akıllı saat, tasarımından teknik özelliklerine kadar heyecan verici nitelikler taşıyor.

 

 

İki farklı modeli bulunan saatin Gear S3 Classic versiyonu daha klasik bir hava taşırken, Frontier versiyonu gençleri ve sporcuları hedefliyor. 1GHz saat hızında çalışan işlemciye sahip olan saat, 380mAh kapasiteli piliyle 4 güne kadar kullanım imkanı tanıyor. Saatte yer alan 4GB hafızanın 2GB’lık kısmı boş durumda. Dilerseniz bu alana müziklerinizi atıp doğrudan saat üzerinden dinleyebiliyorsunuz.

 

Ayrıca Bkz.Özlemini çektiğimiz akıllı saat: Samsung Gear S3’ü kullandık “Güzel ve işlevsel” 

IP68 sertifikasıyla 1.5 metreye kadar suya dayanıklılık, entegre hoparlör, barometre, NFC, ivmeölçer, jiroskop gibi birçok yerleşik teknolojiye sahip olan Gear S3, Tizen temelli işletm sistemine sahip ve Android uygulaması aracılığı ile akıllı telefonlarla bağlantı kuruyor. Mağazadan saate özel uygulamalar indirebilmek mümkün.

 

Samsung Gear S3 Fiyatı Ne Kadar? Ne Zaman Satılacak?

Gear S3’ün LTE destekli modeli ülkemizde satışa sunulmayacak. Küresel ölçekte Frontier ve Classic modelleri için fiyat farkı uygulanmazken Samsung Türkiye, Classic için 1199, Frontier modeli içinse 1299TL bedel biçmiş. Apple Watch modellerinin silikon kılıflı en ucuz versiyonunun ülkemize 1399TL’den giriş yaptığını düşünürsek Samsung’un daha hesaplı bir fiyatlandırmaya gittiği görülebilir. Cihaz ülkemizde bugün itibariyle satın alınabilir durumda.

 

Türkiye’deki lansmandan görüntüler sıcağı sıcağına galerimizde!

 

 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.