Şoförün Elinde Galaxy S7 Patladı!

Posted on by Murat Tat

Son dönemlerde farklı telefon modellerinin patlamaya başlaması kullanıcıları da tedirgin ederken konuyla ilgili son örnek Kanada’da yaşandı. Kanada’da yolculuk sırasında Galaxy S7 model telefonunu cebine koyan kişi cebinde bir anda sıcaklık hissetti. Bunun üzerinde cebindeki telefonu eline alarak kontrol etmek isteyen şoför bir anda yaşanan patlama nedeniyle ciddi bir tehlike atlattı.

İkinci ve üçüncü derecede yanık oluşan şoför tedavi altına alınırken kişinin Galaxy S7 patlaması nedeniyle oldukça tepkili olduğunu ve hayati bir tehlike atlatmasından dolayı konunun takipçisi olacağını belirtti.

Samsung’a Tepki Büyük

Patlama sırasında telefonu araçtan atmayı başaran kullanıcı araç içinin tamamen dumanla kaplanması nedeniyle bir kaza riski de yaşamış durumda. Amarjit Mann isimli kullanıcının yaşadığı bu olay ülkede büyük bir ses getirirken Galaxy S7 modelinde yaşanan patlama sonrasında Samsung yeniden hedef haline geldi.

Bugüne kadar Note 7 modellerinde yaşanan patlamalar ile sık sık gündeme gelen Samsung son dönemlerde Galaxy S7 modellerinde yaşanan patlamalar nedeniyle de eleştiri almaya başladı. Patlayan telefon nedeniyle Galaxy S7 için incelemelerin yapılması beklenirken telefonun neden patladığının tespit edilmesi olayı da aydınlatılmasını sağlayacak.  

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.