Solitaire Artık Android ve iOS’ta

Posted on by Murat Tat

Solitaire yıllardan beri vazgeçilmeyen kağıt oyunlarından birisi olurken Solitaire için yapılan yeni güncelleme oldukça dikkat çekti. Öyle ki Microsoft tarafından yapılan bu güncelleme ile birlikte oyunun artık mobil cihazlarda da Microsoft tarafından sunulan versiyonu ile orijinal bir şekilde oynanabileceği açıklandı. Bu açıklamanın yapılması ile tüm dikkatler Solitaire’e çevrilirken Google Play Store ve App Store üzerinden resmen yayınlanmaya başlanan Solitaire için indirme işlemleri yapılabilir.

Tüm Paket Mobile Taşındı

Özellikle Solitaire ile birlikte diğer oyun serilerinin de eklendiği belirtilirken kullanıcılar Solitaire Collection’ın paketi ile birlikte FreeCell, Klondike, Spider, Tripeaks ve Pyramid gibi oyunları oynama imkanı elde edebilecek.

Her ne kadar iOS ve Android için benzer oyunlar oldukça fazla olsa da Solitaire için resmi bir şekilde Microsoft’un destek vermesi ve oyunu geliştirmesi diğer oyunlardan ziyade resmi ve orijinal oyuna ilgi gösterilmesini sağlayacak. Bu bakımdan kısa süre içerisinde oyuna yüksek bir ilginin olması bekleniyor. Microsoft tarafından piyasaya sunulan işletim sistemlerinde en çok dikkat çeken oyunlardan birisi Solitaire olurken, bu durum mobilde ne kadar başarılı olacak oldukça merak ediliyor. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.