Spotify’de Tasarım Değişti!

Posted on by Murat Tat

Spotify için yapılan düzenlemeyle birlikte kullanıcılar tasarım anlamında daha farklı bir uygulama kullanmaya başlayacak. Yapılan ilk değerlendirmelerde Spotify yeni hali ile kullanıcılar tarafından oldukça beğenilirken yeni tasarım daha sade ve kullanışlı.

Resmen Açıklandı

Spotify için yapılan resmi açıklamalarda uygulamanın güncellendiği ve tasarım anlamında değiştiği belirtilirken güncellemeyi alan kullanıcıların büyük bir bölümü Spotify yeni tasarımını beğendiğini söyledi. Bugüne kadar farklı geliştirmeler ile daha iyi bir hale getirilen Spotify şu anda çok daha iyi bir durumda.

Yeni tasarım ile birlikte kullanıcılar daha kolayca uygulamayı yönetebilecek ve istediği içerikleri daha kolay bir şekilde bulabilecek. Bugüne kadar daha çok karışık yapısı olması nedeniyle eleştirilen Spotify için böylesine güzel bir güncellemenin yapılması kullanıcıların ilgisini de çekmiş durumda. Yapılan değerlendirmelerde kişilerin güncellemeden oldukça memnun olduğu belirtilirken bu tasarım değişikliği sonrasında kullanıcıların yeni uygulamaya nasıl tepki göstereceği de böylece görülmüş oldu.

Fakat genle itibari ile Spotify’nin bu tasarım değişikliği sonrasında müzik dünyasında nasıl bir yer alacağı merak ediliyor.

Yatay Mod Geldi

Spotify için yatay mod özelliğinin geliştirildiği belirtilirken yeni arayüz veya yatay mod ile uygulama farklı platformlarda daha rahat bir şekilde kullanılabilir durumda.  

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.