Sylvester Stallone yeni film çalışmalarına başladı

Posted on by Murat Tat

Sylvester Stallone son zamanlarda yoğun temposu nedeniyle gündemden düşmüyor. Ufak bir rolle Guardians of the Galaxy Vol. 2‘de izlediğimiz efsane oyuncu yakında Creed 2 ile karşımıza çıkacak. Bunun yanında son zamanların ilgi gören dizileri arasında yer alan This is Us‘a konuk olacak. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Stallone bir projeye daha başladığı ortaya çıktı.

Hatırlayacağınız üzere Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger birkaç sene önce Escape Plan (Kaçış Planı) filminde bir araya gelmişti. Kimilerinin çok beğendiği bu yapım genel olarak beklentileri karşılayamadı. Amerika’da beklenen başarıyı elde edememesine rağmen uluslararası gişe hasılatı Kaçış Planı’nı kurtarmayı başardı. Bu hikaye yakında Kaçış Planı 2 ile devam edecek. Stallone’a bu sefer Dave Bautista eşlik edecek. Henüz bu filme dair net fikir sahibi olamadan Kaçış Planı 3’ün çalışmaları başladı! Bu gelişme Sylvester Stallone’un kendi Instagram hesabı üzerinden yaptığı video paylaşımıyla ortaya çıktı. Bu videoda üçüncü filmin başrol oyuncularını Mansfield Hapishanesi‘nde görüyoruz. Bu gerçek hapishane daha önce Esaretin Bedeli filminde de kullanılmıştı. Şimdi bir de Sylvester Stallone ve Dave Bautista’ya ev sahipliği yapacak.

Henüz Kaçış Planı 2 veya 3’ün vizyon tarihi belli değil fakat ekibin açıklamalarına bakılırsa bizi ilkinden farklı bir hikaye bekliyor olacak.

On location doing ESCAPE PLAN 3 at Mansfield prison, where they filmed The exterior shots for the film. Shawshank redemption but they never filmed the inside of this place. Trust me , doing hard time in here must have been HARD core Hell !! Hanging With my good buddy and costar @davebautista. The second one hasn’t come out yet

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on Sep 19, 2017 at 3:05pm PDT

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.