WhatsApp Videoları Artık Farklı İzlenecek!

Posted on by Murat Tat

WhatsApp adı verilen anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması son zamanlarda pek çok yenilik ile kullanıcılarına hizmet vermeye başladı. WhatsApp için yapılan son yeniliklerde video izleme noktasında kritik bir değişikliğin yapıldığı belirtilirken, bu değişiklik ile birlikte paylaşılan videoların izlenmesi çok daha kolay olacak.

İndirmeden İzlenecek!

Güncel versiyonlarda WhatsApp üzerinden video izlemek isteyen kişilerin ilk olarak videonun tamamını cihazlarına indirmesi gerekirken yeni özellik ile birlikte böyle bir duruma g erek kalmayacak. Kişiler izlemek istedikleri videolar için direk WhatsApp konuşma ekranı üzerinden izleme yapabilecek. Böylece hemen videonun izlenmesi ve yüklenen bölümlerin görüntülenmesi mümkün.

Önce Android Sonra iOS

WhatsApp için yapılan güncellemelerde güncellemenin ilk olarak Android’e geleceği açıklanırken Android sonrasında iOS için geliştirme yapılacak. Bu bakımdan kişiler ilk olarak WhatsApp’ın yeni özelliğini Android işletim sisteminde deneme fırsatı elde edecek. Yapılan açıklamalarda kişilerin daha hızlı bir şekilde WhatsApp üzerinden video izleyebileceği belirtilirken video ara bellek alma işlemlerinin hızlı olması sayesinde takılmadan da WhatsApp videoları izlenebilecek.

WhatsApp için yapılan güncellemenin önümüzdeki günlerde marketlerde yer alması bekleniyor. Güncelleme yapıldıktan sonra WhatsApp video özelliği kullanılabilecek. 

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.