Xbox One ve Xbox 360 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Posted on by Murat Tat

Games With Gold adı verilen özel bir kampanya düzenleyen Microsoft bu kampanya dahilinde her ay içerisinde müşterilerine ücretsiz oyunlar sunuyor. Kullanıcıların bu kampanyaya dahil olmasıyla birlikte her ay yayınlanan ücretsiz oyunları indirme ve oynama imkanı elde etmesi mümkün olurken Kasım ayı için yapılan açıklamalarda hangi oyunların ücretsiz olarak sunulduğu belirtildi.

Games With Gold İle Ücretsiz Oyun İmkanı

Xbox One ve Xbox 360 için iki farklı oyun seçeneklerinin sunulduğu kampanya dahilinde kişiler yüksek fiyatlar ile sahip olabileceği oyunları ücretsiz olarak satın alabilir durumda. Yapılan açıklamalarda kişilerin kullandıkları konsollara göre oyunlardan seçim yapabileceği belirtilirken bu sayede piyasadaki pek çok popüler oyun her ay içerisinde kolayca oynanabilecek. Kişilerin ücretsiz oyunları elde edebilmesi adına Microsoft tarafından yapılan kampanyayı takip etmesi gerekirken kampanya dahilinde herhangi biri kısıtlama olmadan Games With Gold için abone olan herkes oyunları indirebilecek.

Oyunlarda herhangi bir stok ya da indirme kısıtlaması olmadığından dolayı isteyen herkesin oyunları indirebilmesi mümkün. Bu bakımdan sunulan hizmetler ile birlikte oyun oynamayı seven kişiler için oldukça önemli bir seçenek yaratılıyor. Bu ayın ücretsiz oyunları ise söyle;

Xbox One

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Outlast

Xbox 360

Burnout Paradise

Outland

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.